Brevpress med figurin

721752

BREVPRESS med figurin 1900-talets första hälft, onyx med figurin i patinerad brons i form av orm, höjd 17, längd 9,5 cm

Mindre lagning

Diverse

Brevpress med figurin

Budhistorik (3 bud)

5517820
5508973
650
5508972

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.