Tebord design Martin Poser

721748

MARTIN POSER, tebord, målad vy på kakel, signerad Poser 1943, lakerad björkstomme, höjd ca 58 cm, 82x52 cm.

Slitage, flertal kakel med hårfina sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord, Keramik/Porslin, Tema

Södra kajen 14, Helsingfors

Tebord design Martin Poser

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5508558
2020-01-09 10:00:16
30

2020-01-13 kl 11:16
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
200