Uno Vallman

721745

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, ca, 32x40 cm

Tavelvagn 1

Uno Vallman

Budhistorik (10 bud)
5520109
950
5519972
5518940
750
5518701
700
5518442
650

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.