Carl Malmsten sminkbord Birgitta samt stol

721742

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med stol, Åfors Möbelfabrik, ställbar spegel, vitlackerat, båda delar stämplade, höjd ca 73-123 med spegel, längd 86 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Budhistorik (19 bud)
5517257
5517217
5517214
1 900
5517212
1 800
5517211
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.