Carl Malmsten nattduksbord 1-par

721741

CARL MALMSTEN, nattduksbord, 1 par, "Birgitta", Åfors Möbelfabrik, 1962, vitmålade, låda i sargen, hyllplan, stämplade, bredd 38, djup 59 cm, höjd 61 cm.

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Budhistorik (37 bud)
5517035
6 400
5517034
6 200
5517029
6 000
5517028
5 800
5517025
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.