Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

721730

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour" under Dazed and Confused, Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 24/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (4 bud)

5516233
5517252
950
5516233
850
5507535

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.