Soffbord P Törneman 1958

721729

SOFFBORD, signerat P Törneman, daterad -58, svartmålad metall, rektangulär emaljskiva med dekor av hällristningar, höjd ca 40, 136 x 56 cm

Slitage, märken

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord P Törneman 1958

Budhistorik (7 bud)
5517916
5516380
5516250
500
5516249
450
5516248

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.