Ljusstakar

721728

LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, höjd 10,5 cm, 1900-tal.

Bruksslitage.

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar

Budhistorik (11 bud)
5541581
850
5541562
5539429
750
5539318
700
5539003
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.