Bertil Vallien

721725

BERTIL VALLIEN, 2 st, skulpturer, i form av en båtar, signerade, Kosta Boda Atelier, längd 14,5- 17,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, en båt med flisa.

Glas, Övrigt glas

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Vallien

Budhistorik (20 bud)
5543862
1 600
5543858
5543859
5543858
1 400
5543846
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.