Ljusstake

721724

LJUSSTAKE, mässing och glas, "Laboratorium opticum", signerad M.Gille samt numrerad 386/800, Rejmyre mässingsbruk, höjd 23 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstake

Budhistorik (4 bud)

5542620
450
5542222
5527809
5525298

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.