John Lennon mapp med reproduktioner

721721

JOHN LENNON, 12 + 1 reproduktioner i mapp, "John Lennon and Yoko Ono 1969-1980, Hair peace, Bed Peace, printed in the Netherlands by Lindenbaum Amsterdam, 35x49 cm

Blad 1, bokstavsdikt, med solblekning efter pannå, mappen med slitage och skador

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (5 bud)
5515776
5515775
5512369
5512276
5511585

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.