Eve Eriksson oljemålning

721720

EVE ERIKSSON (1910-1992): Landskap med träd, signerad och daterad EVE 55, olja på duk, ca 46x64 cm

Tavelvagn 1

Eve Eriksson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5518825
5508708
5508556

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.