Beda Löberg oljemålning

721711

BEDA LÖBERG (1895-1974): Landskap, signerad Beda Löberg, datering a tergo 1964, olja på pannå, ca 46x54 cm

Beda Löberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5521782
1 300
5521726
5521768
5521726
5521766

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.