Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

721709

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 7/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,5 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (5 bud)
5517277
650
5517019
500
5515133
5511795
5507037

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.