Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

721707

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, "Fall Tour", Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 13/50, analogt fotografi, ca 50.8x40.6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (7 bud)
5516530
750
5511726
700
5509848
650
5509847
550
5509843
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.