Maj Arnell oljemålning

721703

MAJ ARNELL (född 1919): Västkustlandskap, monogramsignerad MA, signerad samt daterad a tergo Maj Arnell -77, olja på duk, ca 47x62 cm

Tavelvagn 2

Maj Arnell oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5519784
5519782
5512120
5509686
5508996

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.