Hundertwasser Look at it on a rainy day

721693

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike 1928-2000): "Look at it on a rainy day", tryckt dekor i serigrafi och metallprägling på trä, signerade och numrerade 2472 a tergo, ca 51x68 cm

Slitage, repa

Fack 16

Budhistorik (2 bud)

5514920
5506759

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.