Skulptur

721692

SKULPTUR, alabaster, marmor, troligen Italien, omkring år 1900, kvinnobyst, höjd höjd ca 17 cm

Sedvanligt ytslitage, mindre nagg

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur

Budhistorik (3 bud)

5523997
5523485
5518996

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.