Edith Mary Garner

721691

EDITH MARY GARNER (1881-1956): olja på duk, "Alhambra, Ballets Russes", bildmått 50x61 cm

Sedvanligt ytslitage, rökdoft

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Edith Mary Garner

Budhistorik (1 bud)

5514076
2020-01-12 00:19:18

2020-01-17 kl 13:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.