Adolphe Félix Broet

721690

ADOLPHE FÉLIX BROET (1873-1942): olja på duk,
mot av Sacré-Cour, signerad, bildmått 65x50 cm

Mindre fläckar, rökdoft

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Adolphe Félix Broet

Budhistorik (2 bud)

5529853
5515624

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.