Kok Poo

721686

KOK POO (1938-) Indonesien, olja på duk, kvinna med orkidéer, signerad Kok Poo, Bali 1976, ca 59 x 49 cm

Sedvanligt ytslitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Kok Poo

Budhistorik (15 bud)
5529480
4 800
5529061
4 600
5529477
4 600
5529061
4 400
5529476
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.