Fåtölj

721681

FÅTÖLJ, 1970-tal, möjligen Finland, stomme i bok, klädsel i oxblodfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (22 bud)
5518042
1 700
5517776
1 600
5518039
1 600
5517776
5518035
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.