Roland Svensson litografi

721678

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv med hög kust, litografi, signerad samt numrerad 228/350, ca 20x42

Gulnader

Fack 28

Roland Svensson litografi

Budhistorik (1 bud)

5510515
2020-01-10 11:32:24

2020-01-13 kl 19:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.