Nikolai Silverberg oljemålning

721677

NIKOLAI SILVERBERG (1899-1977): Landskapskomposition, olja på duk, signerad N. Silverberg och daterad 1971, 48x92 cm

Fack 46

Budhistorik (1 bud)

5513160
2020-01-11 16:23:45

2020-01-13 kl 10:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.