Malcolm Skantz

721669

MALCOLM SKANTZ, Vånö / Runmarö, olja på pannå, signerad och daterad -19 (1919), ca 41 x 52 cm

Fack 31

Malcolm Skantz

Budhistorik (1 bud)

5517388
2020-01-13 13:42:30

2020-01-14 kl 11:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.