Matbord

721668

MATBORD, 1950-tal, Lammhults möbler, mahognyfanér, höjd ca 63, 110x70 cm, 3 iläggskivor á 30,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord

Budhistorik (6 bud)
5520150
650
5520175
600
5520150
550
5520102
500
5520149
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.