Birger Ljungquist, olja

721663

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), kvinnoporträtt signerad och daterad Birger Ljungquist 1936, olja på pannå, ca 53x45 cm

Fack 13

Birger Ljungquist, olja

Budhistorik (7 bud)
5508957
600
5515255
550
5508957
500
5515113
450
5508957

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.