Sven Lidberg litografi

721658

SVEN LIDBERG (1929-2009): Parismotiv, signerad Sven Lidberg, E.A, färglitografi, 37x26 cm

Tavelvagn 1

Sven Lidberg litografi

Budhistorik (18 bud)
5517377
2 600
5517237
2 400
5517375
2 400
5517237
5515547

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.