Pallar

721657

PALLAR, 10 st, samtida, svärtad aluminiumstomme med träsits, 2 höga samt 8 låga, höjder ca 46-76 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Pallar

Budhistorik (3 bud)

5534645
5533300
5519646

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.