Anders Hultman litografi

721656

ANDERS HULTMAN (född 1945): "Fruktkomplott", signerad och numrerad 195/395, färglitografi, 40x44 cm

Tavelvagn 1

Anders Hultman litografi

Budhistorik (23 bud)
5516229
1 600
5517250
5516229
1 400
5517249
1 300
5516229

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.