Madeleine Pyk litografi

721653

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, 195/250, färglitografi, bladmått 29x23 cm

Rum 9

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (16 bud)
5517848
5517835
5517687
950
5517427
900
5517382
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.