Trädgårdsbord

721650

TRÄDGÅRDSBORD, 2 st, samtida, vitmålade träribbor, ihopfällbara, höjd ca 70, 120x68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsbord

Budhistorik (22 bud)
5536226
1 600
5536217
5536207
1 400
5536200
1 300
5536191

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.