John Ivar Berg akrylmålning

721648

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rabbis" monogramsignerad samt på baksidan daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm

Tavelvagn 1

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik

2020-01-13 kl 11:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.