Gustav Rudberg oljemålning

721641

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Venmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, 66x71 cm

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5517040
3 200
5507847
5506853
1 300
5506852
5506851

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.