Anders Palmér oljemålning

721639

ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition med hus, signerad Palmér, olja på duk, 95x95 cm, oramad

Rum 19

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5517784
5517890
5517784
3 800
5517886
3 600
5517784
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.