Jan Naliwajko objekt

721638

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, signerad och daterad J Naliwajko 1987, guld- och silverfolierat plexiglas, ca 117x114 cm

Konst, Skulpturer

Rum 3

Jan Naliwajko objekt

Budhistorik (17 bud)
5512626
2 400
5511435
5511434
5511433
950
5511432
900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.