Svante Bergh oljemålning

721631

SVANTE BERGH (1885-1946): Skogslandskap, signerad och daterad Svante Bergh -46, olja på duk, ca 73x59 cm

Rum 12

Svante Bergh oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5522977
600
5522976
550
5522975
500
5522974
450
5522973

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.