Trädgårdsstolar

721629

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, målat smide och trä, sitthöjd ca 45 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, färgbortfall

Möbler, Stolar, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsstolar

Budhistorik (13 bud)
5535830
2 400
5535820
5534159
5535819
1 900
5534159
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.