Trädgårdsgrupp

721627

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, målat smide, bestående av 6 stolar samt runt bord, höjd ca 68, diameter 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, färgbortfall, skador

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 19

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (7 bud)
5533623
5533346
1 900
5532605
1 800
5528992
1 700
5519075
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.