Niels Peter Rasmussen oljemålning

721626

NIELS PETER RASMUSSEN (1847-1918): Motiv med rosor, signerad med monogram samt daterad 1886, olja på duk, ca 39x29 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
5517420
5 400
5516217
5 200
5517419
5 000
5516217
4 800
5517416
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.