Ulf Wahlberg färglitografier i mapp etsningar

721623

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Skrotbilar, (3) i mapp, signerade, daterade -81 samt numrerade 115/200, färglitografier,varierande storlekar, ETSNINGAR, 2 st, bl a "Vaughn, New Mexico", "Bilar, New Mexico", signerade och daterade-81, ca 20x25 cm vardera, boken Skrotbilar medföljere

Kundcenter

Budhistorik (5 bud)
5520298
5520293
600
5520292
550
5518699
500
5512900
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.