Dekorelement rokokostil

721619

VÄGGFÄLT/DEKORELEMENT, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuret trä, gråmålade, dekor med rocailler, längd ca 118 cm, höjd 23 cm

Skador, lagningar, färgbortfall

Diverse

Rum 19

Dekorelement rokokostil

Budhistorik (2 bud)

5508273
5508272

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.