Bordslampa

721608

BORDSLAMPA, Kina i form av vas, 1900-tal, genombruten med inre del, målad dekor med bl a vapensköld, sockel samt lampfäste i betsat trä, höjd ca 47 cm

Funktionen garnteras ej, fogspricka nertill på vasen, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2020-01-14 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.