Carl Malmsten soffa och karmstolar

721600

CARL MALMSTEN, "Visingsö", soffa, "Vapensmeden", karmstolar 1 par, längd ca 204, sitthöjd 39 cm

Slitage, märken, repor

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 20

Budhistorik (11 bud)
5524520
5524517
5524514
1 900
5524456
1 800
5524454
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.