Trine Folmoe- Självporträtt

721596

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964): Anatomisk studie, signerad T Folmoe, kol på papper, bildmått ca 103x87 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

Rum 9

Trine Folmoe- Självporträtt

Budhistorik (28 bud)
5517139
6 800
5517169
6 600
5517139
6 400
5517167
6 200
5517139
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.