Trädgårdsgrupp

721594

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, samtida, smide och trä, ihopfällbart bord, bestående av 4 stolar med uppfällbar sits, samt bord, höjd ca 74, 100 x 68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (11 bud)
5534802
5533720
5533720
1 400
5532208
1 300
5532208

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.