Ljuskrona

721588

LJUSKRONA, 18/1900-tal, 6-armad, stomme i mässing, behängd med prismor, höjd ca 89, diameter ca 64 cm

Renoverad, kompletterad, lagningar, skador, manschetter saknas

Diverse, Hem, Belysning, Metall

Rum 21

Ljuskrona

Budhistorik (12 bud)
5519958
4 800
5519957
4 600
5519953
4 400
5519952
4 200
5519897

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.