Urna 1800-tal

721586

URNA, 1800-talets slut, Frankrike, porslin med montage av förgylld brons med dekor av bekransade kvinnohuvuden, sockel i marmor, höjd ca 31,5 cm

Porslin med lagning/sprickor

Diverse, Metall

Urna 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
5520498
3 600
5521581
3 600
5520498
5520461
2 800
5520497
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.