Bordslampa

721584

BORDSLAMPA, i form av vas, Kina, 1900-tal, genombrutet samt med målad dekor av bl a vapensköld, senare sockel i betsat trä, överst bronsbleck, höjd ca 43 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (2 bud)

5521572
5520839

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.