Trädgårdsgrupp

721583

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, samtida, smide och trä, ihopfällbara, bestående av 4 stolar Norrahammars bruk, modell "Åsa", samt bord, höjd ca 74, 100 x 68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (20 bud)
5535956
4 600
5535950
4 400
5535716
4 200
5534388
5535712

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.